Logo © Todis 2005
© TORDIS
Księga gości
NEWS! Festyn N.WorowoKonie TORDIS - Dobre konie, dobre ceny


Stadnina TORDIS oferuje Państwu do sprzedaży kłusaki do hodowli oraz konie (kłusaki i nie tylko) do rekreacji, wierzchowe i zaprzęgowe.

Nasze konie są wszechstronne. Idealnie nadają się do hodowli, sportu i rekreacji (przejażdżki terenowe, długodystansowe, wędrówkowe itd.).

Konie rekreacyjne Jeżeli zainteresowani są Państwo końmi pod siodło do rekreacji, prosimy o wejście na stronę konie do rekreacji. Tu znajdą Państwo nasze klacze, wałachy, ogiery, roczniaki oraz źrebaki. Wiele naszych koni do rekreacji jest już ujeżdzonych i doświadczonych pod siodłem lub w zaprzęgu.

Kłusaki hodowlane Hodowców kłusaków oraz wszystkich innych zainteresowanych naszymi kłusakami jako wyciągowymi zapraszamy aktualnie na stronę klacze hodowlane i rozpłodowe. [Ponieważ strony te znajdują się w budowie, chętnie dostarczymy wszystkich informacji poprzez e-mail]


UWAGA: Z powodu zmniejszania pogłowia stadnina TORDIS oferuje Państwu do sprzedaży również więcej koni w małym stadzie. Cena do uzgodnienia.


Jeśli mają Państwo pytania, prosimy o kontakt mailowy lub o skorzystanie z przygotowanego formularza kontaktowego . Dziękujemy.

Nasze strony są aktualizowyne i uzupełniane na bieżąco. Zapraszamy do ponownych odwiedzin w krótce!Tordis źrebaki TORDIS Kłusaki
Tordis Ogiery TORDIS Kłusaki
Tordis stado koni TORDIS Kłusaki
weitere Ansichten
Kłusaki hodowlane Konie do rekreacji FAQ
Logo

O TORDIS Hodowla Sprzedaż Oferty Turystyka Galeria Linki Kontakt