Logo © Todis 2005
© TORDIS
Księga gości
NEWS! Festyn N.Worowo
TORDIS - Konie do rekreacji - Dobre konie, dobre ceny


Kłusaki są ciepłokrwistą rasą koni i przypominają typem konie pełnej krwi angielskiej. Kłusaki mają predyspozycje do biegania kłusem, które są utrwalone genetycznie i podawane dalej z pokolenia na pokolenie. Są to konie niezmiernie wszechstronne: zaprzęgowe, wierzchowe, do sportu oraz idealnie nadają się do rekreacji dla całej rodziny. Ze względu na swoją dobrą kondycję i wytrzymałość są bardzo chętnie używane do rajdów i przejażdżek terenowch, długodystansowych, wędrówkowych itd.
Konie są nie za wysokie (152-160cm) i dlatego szczególnie lubiane przez dzieci, które przez to nie boją się pierwszego kontaktu z koniem. Kłusaki są z natury spokojne i łagodne oraz bardzo cierpliwe w kontakcie z ludźmi.


Nasze kłusaki rekreacyjne nie biegały na zawodach, są więc nie obciążone. Mają wygodny chód, od zwykłego chodu przy kłusie po galop. Niektóre z nich świetnie skaczą (predyspozycje do skoków mają wszystkie z nich).
Poza kłusakami mamy konie mieszanej rasy: małopolski z kłusakiem, które z obu ras odziedziczyły najlepsze cechy.

Mogą Państwo przejżeć nasze oferty sprzedaży
wałachów, klaczy, ogierów, roczniaków oraz źrebaków.

Niektóre strony znajdują się w trakcie budowy. Zapraszamy jednak do ponownych odwiedzin naszych stron lub do przekonania się osobiście o wszystkich naszych koniach w naszej stadninie!

Zapraszamy w nasze progi!Tordis Konie TORDIS kłusaki
Tordis Konie TORDIS kłusaki
Tordis Konie TORDIS kłusaki
weitere Ansichten
Konie do rekreacji: klacze wałachy ogiery roczniaki źrebaki | Archiwum
Home

O TORDIS Hodowla Sprzedaż Oferty Turystyka Galeria Linki Kontakt